Gökberk Seyahat ile ilgili Şikayetler Bitmiyor

@Haberinizcomtr hesabından yapılan paylaşımda;
Türk kızını tehditle otobüsten indirip koltuğunu Suriyelilere satmışlar! Şikayetvar’da yer alan şikayete göre; Kocaeli-Hatay arası yolculuk için kız kardeşine bilet alan bir Türk, kız kardeşinin oturacağı koltuğun Suriyelilere satıldığını, kız kardeşinin tehdit edilerek otobüsten otoyolun ortasında indirildiğini söyledi.
Bu firma ile ilgili birçok şikayet var. Bazıları
-Gökbey Seyahat Hatay 120 liralık biletleri 500tl ye satıyor insanlar binemiyor parası yok CİMER’e şikayet edin
-Zamanda yolculuk Hatay Gökbey Seyahat sayesinde artık mümkün
-HATAY GÖKBEY SEYAHAT AİLE OTOGARDA ŞUAN OTOBÜSE ALINMIYOR!!!!
-Hatay Gökbey Turizm ile seyahat ederken kolumu dayamak önümde duran şeyi silmek için kullandığım ıslak mendil. Yerlerde yatan Suriyeliler. Leş gibi koku. Bu kadar rahatsız bir yolculuk olmaz. Gökbey Turizm pişmanlıktır. Pisliktir. Tercih etmeyin.
-ŞİKAYET!!! PNR:M8800RH kodlu biletall müşterisiyiz. Aldığımız firma gökbey seyahat saat:21:30 otobüsüne bilet almamıza rağmen. Otobüs saatini saat:19:00 a aldılar. Bu konuda mağduriyet yaşamamıza rağmen.Bizi aşağıda fotoğrafını attığım otobüse binmek zorunda bıraktılar.
-Hatay Gökbey Seyahat’ten yer almam bir parça yanlış karar olabilir. Otobüs Arap dolu. Ankara diye Halep’e atılabiliriz.
-Hatay gökbey seyahat kadar rezil bir firma yok
-Gökbey diye bir seyahat firması bir molası 1 saat sürüyor otobüs Saat 16 00 da hareket etmesi gerekirken saat 17:00 de hareket ediyor şehirler arası minibüs yolda duruyor, otobanda duruyor. Allah’ım sen sabır Verde bitsin bu yolculuk sağ sağlimen.
-20.02.2023 esenler hatay 15.30 muavin ile şoförü nerden buldunuz… iller arası Seyehat değil resmen mahalle arası dolmuş
-Gökbey_seyahat firması ile yolculuk ediyoruz yolcu duası istemeyin yolcuya dua edin lütfen çünkü otobüs resmen hurda.. Muavinin sözü _Dün bu araba yanmaktan son anda kurtuldu _Bu araba depremden çıktı _Otobüsün Tv şarz üniteleri çalışmıyor Ve muavinin söylediği bu otobüsü yaptırmak için çalıştırmamız şart onlarca yolcunun hayatını riske atarak umurunda bile değil işte Türkiye şartları..
-Saat 18:00 de Adana dan istanbula gitmek icin bindiğim #GökBey seyahat firmasının araci arızalandı. motor bölümden mazot kaçırıyor. Bakım yapılmadan yola çıkılmış galiba saatlerce yolda bekliyoruz perişan olduk

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*